top of page

                GİZLİLİK POLİTİKASI

1. Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

2. Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

3. Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir.

4. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

5. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

     

IQOS-3-DUO.jpg
images (12).jpeg

KARGO POLİTİKASI

Bütün kargolar PTT kargo veya MNG kargo ile gönderim saglanır.TR her iline kargomuz mevcut olup siparişiniz verildikten 24 saat sonra teyid için sizlerle iletişime geçilir. Kargolama aşaması teyıdden sonra çıkışı saglanır 3 iş günü içerisinde tarafınıza teslım edılır . Herhangi aksilikte 3iş günü içerisinde iade 15 iş günü içerisinde degişim saglanır. Yardım  için canlı destek whatsapp hattı veya iletişim numarasıyla görüşbilir anlık geri dönüş saglanır . Herkeze iyi alışverişler dileriz.

iqos_2-1420x670.jpg

Müşterilerimiz satın almış ve teslim almış oldukları siparişlerindeki ürünleri, orijinal ambalajında, ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde, teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre içerisinde, teslim alınan şekli ile iade edebilir.

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte kabul edilir. Aksi halde iade edilmek istenen ürün  tarafından iade alınmayacak ve müşterilerimize ürünün para olarak tutarı da iade edilmeyecektir.

İADE KOŞULLARI

Payment Methods
bottom of page