top of page

IQOS 3 MULTİ 

IQOS 3 MULTİ ÖZELLİKLERİ ?

IQOS 3 MULTI, Philip Morris International tarafından üretilen ısıtmalı bir tütün ürünüdür. Tütünü yakmak yerine ısıtan, şirketin iddia ettiği tütün yakıldığında üretilen zararlı kimyasalların miktarını azaltan bir cihazdır. Cihaz, bir USB kablosu kullanılarak şarj edilebilen yerleşik bir pile sahip, hareket halinde kullanım için kompakt ve kullanışlı olacak şekilde tasarlanmıştır.

IQOS 3 MULTI, birden fazla tütün çubuğunu yeniden şarj edilmeye gerek kalmadan art arda ısıtabilir, bu da onu sık sık hareket halinde olan kişiler için uygun bir seçenek haline getirir. Cihaz ayrıca, cihazın kullanıma hazır olduğunu ve ne zaman şarj edilmesi gerektiğini bildiren bir titreşim uyarısı ve bir LED gösterge ışığına sahiptir.

Diğer IQOS cihazları gibi, IQOS 3 MULTI elektronik sigara normalde sigara içmeye devam edecek olan yetişkin sigara içenler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sigarayı bırakma ürünü değildir ve tütün kullanımına bağlı riskleri ortadan kaldırmaz. Cihaz, dünya çapında belirli pazarlarda mevcuttur.

IQOS 3 MULTI HEETS, IQOS 3 MULTI cihazıyla kullanılmak üzere tasarlanmış tütün çubuklarıdır. Çubuklar, nikotin içeren bir tütün buharı üretmek için yakılmak yerine ısıtılan özel olarak işlenmiş tütünden yapılır. HEETS, klasik tütün, mentol ve çeşitli meyve ve çiçek aromaları dahil olmak üzere çeşitli tatlarda mevcuttur.

HEETS, yalnızca IQOS 3 MULTI cihazıyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve diğer IQOS cihazları veya tütün ürünleri ile kullanılamaz. Her çubuk yaklaşık 6 dakika veya 14 nefes çeker ve cihaz, yeniden şarj edilmeye gerek kalmadan arka arkaya birden fazla çubuğu ısıtmak için kullanılabilir.

IQOS 3 MULTI ve HEETS geleneksel sigaralara göre potansiyel olarak daha az zararlı bir alternatif olarak pazarlanmakla birlikte risksiz olmadıklarını ve yine de bağımlılık yapan bir madde olan nikotin içerdiğini not etmek önemlidir. Ürün sadece yetişkin sigara içenler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve sigarayı bırakma ürünü değildir.

Ürün Grupları

bottom of page