top of page

Ürün Grupları

IQOS 3 DUO

IQOS 3 DUO ÖZELLİKLERİ ?

IQOS 3 DUO, Philip Morris International tarafından üretilen ısıtılmış bir tütün ürünüdür. Tütünü yakmak yerine ısıtan, şirketin iddia ettiği tütün yakıldığında üretilen zararlı kimyasalların miktarını azaltan bir cihazdır. Cihaz, bir ısıtma elemanı içeren bir tutucudan ve tutucuya sokulan ve bir buhar üretene kadar ısıtılan bir heets tütün çubuğundan oluşur. IQOS 3 DUO, IQOS 3'ün güncellenmiş bir versiyonudur, daha hızlı şarj süresi ve yeniden şarj etmeye gerek kalmadan iki tütün çubuğunu arka arkaya kullanma özelliği sunar. Cihaz bir sigara bırakma ürünü değildir ve normalde sigara içmeye devam edecek olan yetişkinler için tasarlanmıştır. Dünya çapında belirli pazarlarda mevcuttur. 

IQOS 3 DUO Limited Edition, iqos 3 duo cihazının sınırlı bir süre için mevcut olan özel bir versiyonudur. Sınırlı sayıda üretilen sürüm, tipik olarak, onu cihazın normal sürümünden ayıran benzersiz bir tasarıma veya renk şemasına sahiptir.

IQOS 3 DUO Limited Edition'ın özel tasarımı ve özellikleri satıldığı bölge ve pazara göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, bazı pazarlarda sınırlı sayıda üretilen sürüm metalik bir kaplamaya veya özel bir desene sahipken, diğer pazarlarda benzersiz bir renge veya işlemeye sahip olabilir.

Genel olarak, IQOS 3 DUO'nun sınırlı sayıda üretilen versiyonu, ürünle daha kişiselleştirilmiş veya özel bir deneyim arayan tüketicilere hitap etmeyi amaçlamaktadır. Bununla birlikte, sınırlı sayıda üretilen versiyonun hala ısıtılmış bir tütün ürünü olduğunu ve geleneksel sigaralara alternatif olarak yalnızca yetişkin sigara içenler tarafından kullanılması gerektiğini belirtmek önemlidir.

bottom of page