top of page

YARDIM MERKEZİ

 • IQOS' un Tuşları ve Işıkları Ne İşe Yarar? Nasıl temizlenir? Teknik Özellikleri Nelerdir?
  iQos dijital tütün buharlaştırıcı Heets adı verilen mini sigara yada tütün çubuklarını 350 derece de buharlaştırır. Teknik özellikler için, özel detaylı bilgi için canlı destek veya whatsap hattımız uzerınden ıletısıme geçebilirsiniz
 • IQOS TEREA VE HEETS Sigara Farkı Nedir?
  IQOS alternatif sigara modelleri için üretilen sigara çeşitlerinden sadece bir kaçı olan HEETS sigara ve TEREA sigara farklılıkları Kullanımında daha pratiktir. HEETS sigara özel ürünleri ile sarılmış saf tütün ve aromalı olmak üzere çeşitli yerlere satılan sigara iqos modelleriyle kullanılmaktadır. Terea sigara tütünleri özel yapraklar ile sarılmış ve ısıtılan baş bölümü özellikleri filtre ile kapalı olduğu için, içinde kuruyan tütün cihaza dökülmez bu sayede cihazda temizleme gereksinimi bulunmaz.
 • IQOS Iluma ve Sigarası Terea Farkı Nedir?
  Alternatif sigara üretimi sağlayan PMI (Philip Morris) firmasının ürettiği IQOS, iqos iluma ve iqos iluma prime modelleri önceki yıllarda üretilen iqos cihazlarına göre daha pratik ve dayanıklıdır. Iqos iluma cihazları tek şarjla uzun süreli ve daha kaliteli duman sağlar. Terea sigaranın ağzı filtre ile kapatıldığı için kurutulmuş tütün cihaz içerisine dökülmez ve dolayısıyla cihaz içerisinde temizleme gereği bulunmamaktadır.
 • IQOS Türkiye' de Serbest Mi? Ne Zaman Satılacak
  iQos' un şuan Türkiye'de resmi olarak satışı yoktur. Web sitemizden satın alabilirsiniz. İqos dijital buharlaştıcıyı tıpkı sigara gibi kapalı alanlarda ve toplu taşıma araçlarında kullanamazsınız.
 • IQOS Elektronik Sigara Faydaları?firması?
  Philip morris’ten IQOS Elektronik Sigara IQOS mini tütün kartuş sigaralarını yakmadan sadece ısıtarak ve kimyasal madde olmadan nikotin buharı üreten yeni nesil vaporizerdir. Philip Morris'ın elektronik sigara sektörüne günümüzün Marlboro sigarasını endekslemesiyle üretilmiş bu mini cihaz günlük sigara içim isteğinizi tatmin ederek, sigaranın içerisindeki zararlı maddeleri ve katranı elimine eder. Sigaranın kötü koku rahatsızlığını ortadan kaldıran bu başarılı cihaz sigara içimini yanan bir tütünden buharla cekim keyfi veren ve sigara zararlarından arındıran mini saf tütün kartuşların mucizesiyle sigara içenlere tasarımlanmıştır. Kartuşların herbirinin 14 çekimlik yada ortalama 6 dakika kullanımlık oluşu her kartuşun 1 sigara eşdeğerli olduğunu göstermekle sigaraya göre yaklaşık 90% daha sağlıklı olduğu söylenir.
 • IQOS nedir?
  IQOS, Pmi (Philip Morris International) in üretmiş olduğu tütünü yakmadan, 350 derecede buharlaştıran, sarf malzemesi olarak 3cm uzunluğundaki Heets adı verilen tütün çubukları kullanılan yeni nesil dijital tütün buharlaştırıcı elektronik sigaradır.
bottom of page